Seren Serengil’in Sevgilisi Mustafa Tohma’nın Reha Muhtar’ın Oğlunu Tehdit Ettiği İddiası Kanımızı Dondurdu

Magazin sunucusu olarak izlemeye alışık olduğumuz ve bir süre boyunca hastalıklarıyla gündeme gelen Seren Serengil, bu sefer sevgilisi Mustafa Rahman Tohma’nın yaptığı iddia edilen bir hareket yüzünden gündemde. Reha Muhtar’ın sosyal medyada paylaşarak yaptığı duyuruya göre; Mustafa Tohma, Reha Muhtar’ın 14 yaşındaki oğluna tehdit mesajları atmış…

Dört yılı aşkındır birlikte olan Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma ilişkisi kaldığı yerden devam ediyor.

2023 yılı başında ikili ayrılık kararı almıştı. Seren Serengil, sosyal medya hesabı üzerinden Tohma’nın kendisini evli bir kadınla 2 ay boyunca aldattığını açıklamıştı.

Ardından çift Nisan ayında yeniden barışma kararı almıştı.

Nisan ayında birlikte görüntülenmeye başlamışlar ve Seren Serengil’in, Mustafa Rahman Tohma’yı nasıl bu kadar çabuk affettiği merak edilmişti. İddialara göre Tohma, Serengil’i intihar etmekle tehdit ediyordu. Fakat sonrasında bu iddialara bir nokta koymuşlar ve asılsız olduğunu söylemişlerdi.

Seren Serengil ile birlikte sosyal medyada boy boy aşk pozlarını yayınlayan Mustafa Rahman Tohma hakkında herkesi şaşkına çeviren bir iddia ortaya atıldı.

Reha Muhtar, Deniz Uğur ile olan birlikteliğinden dünyaya gelen 14 yaşında oğlu Poyraz Muhtar’a, Mustafa Tohma’nın tehdit mesajları attığını söyledi.

Mustafa Tohma, 14 yaşındaki çocuğa “Baban bize kötülük yaptı, yakında onun içinden geçeceğiz” demiş!

Reha Muhtar’ın Instagram hesabında yaptığı paylaşımda yer alan iddialara göre, Mustafa Rahman Tohma 14 yaşında Poyraz Muhtar’ı sosyal medya üzerinden tehdit etti.

Bu durumu gören Reha Muhtar ise soluğu polis ve savcının yanında aldığını belirtti.

Seren Serengil’e seslendiği ve suç duyurusunda bulunduğunu belirttiği bu paylaşımda, ‘Sayın Seren Serengil; çocuk, bir mafya deyimi olan ‘Babanın yakında içinden geçeceğiz’ deyimini bilmez.’ dedi.

‘Sayın Seren Serengil; Henüz 14 yaşındaki oğlum Poyraz Muhtar, sevgiliniz Mustafa Rahman Tohma’nın kendisine ‘Baban bize kötülük yaptı, yakında onun içinden geçeceğiz’ dediğini savcılığa ve polise bildirdi. Çocuk, bir mafya deyimi olan ‘Babanın yakında içinden geçeceğiz’ deyimini bilmez. Hayatında duymadı. Çocuğa edilen nasıl bir söz ve tehdittir bu?’

Deniz Uğur’un kızı Mina’nın vasiyetini alarak babasından uzak durması adına bir süreç başvurusunda bulunmuştu hatırlarsanız.

Mina’nın babasından psikolojik şiddet gördüğüne dair söylemleri gündeme damgasını vurmuştu. Bu süreçte Deniz Uğur’a destek olan isimlerden bir tanesi de Seren Serengil’di.

Reha Muhtar, Mustafa Rahman Tohma hakkında yaptığı paylaşımın ardından iki konuyu birbirine bağlayarak, “Çocuğu istismar etmekten 14 yaşındaki oğlum Poyraz hakkında mahkeme tarafından sana uzaklaştırma verildi mi Seren Serengil? Mina’yla ilgili istismar dosyası savcılıkta mı?” yazdı.

Ardından otoparktaki aracının aldığı hasarın da bu tehditle alakalı olup olmadığını sordu.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x