Başkan Murat Sancak Açıklama Yaptı: Adana Demirspor’un Teknik Direktörü Burak Yılmaz mı Olacak?

Adana Demirspor’da teknik direktör Patrick Kluivert ile yolların ayrıldığı iddiaları gündemdeyken, mavi şimşeklerin yeni hocasının Burak Yılmaz olacağı iddia edildi. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak sosyal medya hesabından Burak Yılmaz haberleriyle ilgili yorum yaptı.

Ligde son olarak Samsunspor’a kendi evinde 3-2 yenilen Adana Demirspor’da teknik direktör Patrick Kluivert ile yolların ayrılacağı iddia ediliyor.

Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine göre Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak ile teknik direktör bir araya geldi ve ayrılık kararı verildi.

Henüz resmi açıklamanın yapılmadığı bu iddianın ardından İtalyan gazeteci Nicolò Schira, Patrick Kluivert’ın ayrılığı sonrası Adana Demirspor’un yeni teknik direktörünün Burak Yılmaz olacağını iddia etti.

Kısa bir süre Beşiktaş’ı çalıştıran ve kulüple tatsız bir şekilde yollarını ayıran Burak Yılmaz’ın Adana Demirspor’un teknik direktörlük koltuğuna oturacağı iddialarına Murat Sancak sessiz kalmadı.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Murat Sancak, Patrick Kluivert ve Burak Yılmaz ile ilgili sessizliğini korurken çıkan haberlere tepki gösterdi.

Murat Sancak, “Yalan haberler havada uçuşmaya başladı” diyerek gündemdeki gelişmelere yorumda bulundu.

Sizce Burak Yılmaz, Adana Demirspor’un yeni teknik direktörü olur mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x