12’nci kez baba oldu! Elon Musk’tan ilk açıklama

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Teknoloji devi Tesla ve SpaceX’in kurucusu, Twitter’ın (yeni adıyla X) sahibi olan Elon Musk, kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor.

Dünyaca ünlü iş insanı, 2000-2008 yılları arasında evlilik yaptığı yazar Justine Wilson’dan altı çocuk sahibi olmuştu. Çiftin ilk bebeği, 10 haftalıkken hayatını kaybetmişti.

SHIVON ZILIS GİZLİCE DOĞUM YAPMIŞTI

2010-2012 ve 2013-2016 yılları arasında olmak üzere iki kez evlendiği Talulah Riley’den bebeği olmayan Elon’un, ünlü müzisyen sevgilisi Grimes ile ilişkisinden üç çocuğu dünyaya gelmişti.

Musk, Neuralink şirketi yöneticisi Shivon Zilis ile ilişkisinden de biri kız biri erkek ikiz babası olmuştu. Bu doğum Temmuz 2022’ye kadar saklı kalmıştı.

BİR KEZ DAHA BABA OLDU!

Son olarak Zilis ile Musk’ın üçüncü bebeklerinin dünyaya geldiği; yani iş insanının 12’nci kez baba olduğu ortaya çıktı. İkilinin çocuğunun adı ve cinsiyeti ise henüz açıklanmadı.

Basına yansıyan ‘gizli bebek’ haberleri sonrası Page Six’e konuşan 52 yaşındaki Elon Musk, şu ifadeleri kullandı:

‘Gizli bebek’ yanlış bir ifade. Tüm arkadaşlarımız ve ailemiz bebek beklediğimizi biliyordu. Bu konuda bir basın açıklaması yapmamak, (ki yapmak tuhaf olurdu) bebeğin ‘gizli’ olduğu anlamına gelmez.

DÜNYA NÜFUSUNUN AZALMASINDAN ENDİŞELİ

Musk, daha önce dünya nüfusunun azalması konusundaki endişelerini dile getirerek; “Birçok ülke halihazırda olması gereken doğum oranının çok altında. Bu bir gerçek, çürütülmüş bir teori değil” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x